SKV nieuws

Cursus Muziek op schoot

Gepubliceerd op

Cursus Muziek op Schoot in Voorschoten

Vanaf 16 februari 2022 start in de bibliotheek weer een cursus van 8 bijeenkomsten Muziek op Schoot

 

Quality time voor (groot)ouder en kind.

Na alle maatregelen is het nu eindelijk weer mogelijk en daarom start er in februari weer een nieuwe cursus van 8 lessen Muziek op Schoot in de bibliotheek. Quality time voor (groot)ouder en kind.

Muziek_op_schoot_2022
We zingen liedjes, dansen, spelen op instrumentjes.  Het is leuk om de favorieten van je kind te ontdekken en thuis verder te spelen en te zingen. Bovendien is muziek op schoot goed voor de totale ontwikkeling van het jonge kind zoals emotionele, sociale en motorische ontwikkeling. Ook cognitieve ontwikkeling, taal, fantasie en lef worden ontwikkeld.

De les wordt gegeven door Lieneke Schotanus van De Mirtetak in Leiden, een heel ervaren muziekpedagoge die de lessen helemaal afstemt op de
groep.  (www.mirtetak.nl)

Er zijn twee momenten voor verschillende leeftijden:

Van 09.30 tot 10.15 uur voor 1 en 2 jarigen en 
Van 10.30 tot 11.15 uur voor 2 en 3 jarigen

Cursusdata: 16, 23 februari, 9, 16, 23, 30 maart, 6 en 13 april 2022

Bibliotheek Voorschoten , Wijngaardelaan 4

Kosten: Leden €75,- / niet-leden €85,-

 

Informatie en opgave: https://www.obvw.nl/agenda-obvw/cursus-muziek-op-schoot-voor-1en-2-jarigen.html

 


Recent SKV nieuws

Naar het nieuwsarchief...